ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

12/2024 Otrzymanie zamówienia na wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach („Emitent”, „Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 10 maja 2024 r. Spółka otrzymała od podmiotu działającego na rynku niemieckim („Zamawiający”) kolejne zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej o łącznej wartości 1.142.980,43 zł,  co stanowi bezpośrednią kontynuację dotychczas otrzymanego zamówienia, o którym Emitent informował w formie raportu bieżącego nr 51/2023 z dnia 05 grudnia  2023 r .

Termin realizacji zamówienia ustalono na dzień 09 grudnia 2024 r.

Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, ze względu na kontynuację dotychczasowej współpracy z Klientem w ramach realizacji zamówień, a także na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
10-05-2024Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
10-05-2024Marcin GarusWiceprezes Zarządu