ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

9/2024 Otrzymanie zamówienia na wykonanie kontenerów.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach („Emitent”, „Spółka”) informuję, że w dniu dzisiejszym tj, w dniu 09 kwietnia 2024 r. otrzymał od spółki działającej na rynku niemieckim zamówienie o wartości 1.134.332,50 zł na wykonanie zestawu kontenerów Typu „power system zestaw Generatorów” z przeznaczeniem dla niemieckich sił zbrojnych. Jest to pierwsze zamówienie z planowanej serii identycznych kontenerów, które mają być systematycznie wykonywane w szacowanym okresie kolejnych 2-3 lat.
Łączna wartość przewidywanych zamówień na kontenery z planowanej serii w uzgodnionym okresie jest szacowana na co najmniej 10.000.000, 00 zł.

Termin realizacji zamówienia będzie się odbywać sukcesywnie zgodnie z harmonogramem.

Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówienia oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, z uwagi na fakt iż jest to nowy projekt, a także na perspektywę jego realizacji oraz biorąc pod uwagę, iż łączna wartość całego projektu szacowana jest na co najmniej 10.000.000, 00 zł i przekracza stosowane przez Emitenta kryterium umowy istotnej wartości.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
09-04-2024Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
09-04-2024Marcin GarusWiceprezes Zarządu