ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

51/2023 Otrzymanie zamówienia na wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach _”Emitent”, „Spółka”_ informuje, że w dniu dzisiejszym tj. w dniu 5 grudnia 2023 r. Spółka otrzymała od podmiotu działającego na rynku niemieckim _”Zamawiający”_ zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej o łącznej wartości 1.057.353,51 zł.

Zamówienie to jest nowym typem produktu który Spółka może oferować w przyszłości. Dodatkowo spółka widzi duży potencjał w tego typu produkcie, ponieważ projektowane elementy ochrony balistycznej mogą być w elastyczny sposób wykorzystane do zabezpieczania już funkcjonujących na całym świecie baz wojskowych wykorzystywanych głównie przez armie NATO.

Termin realizacji zamówienia ustalono na dzień 15 marca 2024 r.

Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, ze względu nowy typ produktu oraz na kontynuację dotychczasowej współpracy z Klientem w ramach realizacji zamówień, a także na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
05-12-2023Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
05-12-2023Marcin GarusWiceprezes Zarządu