ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

42/2023 Otrzymanie zamówień z branży offshore

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach _”Emitent”, Spółka _ informuje, że w okresie od dnia 29 marca 2023 roku do dnia 09 sierpnia 2023 roku otrzymał od kontrahentów z branży offshore zamówienia na wykonanie kontenerów z przeznaczeniem na rynek skandynawski na łączną wartość około 4 208 066,78 zł.

Ostateczny termin wykonania zamówień i dostawy wszystkich kontenerów przypada na 11.12.2023 roku, natomiast Emitent zgodnie z ustalonymi harmonogramami sukcesywnie przekazuje kontrahentom przygotowane kontenery.

Realizacja zamówień nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanych zamówieniach została uznana za istotną dla Spółki, ze względu na możliwe perspektywy otrzymania kolejnych zamówień oraz biorąc pod uwagę, iż łączna wartość wszystkich zamówień pozyskanych w ramach umów do realizacji przekracza stosowane przez Emitenta kryterium umowy istotnej wartości.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
09-08-2023Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
09-08-2023Marcin GarusWiceprezes Zarządu