ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

8/2023 Otrzymanie zamówienia na wykonanie kontenerów

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. („Emitent”, „Spółka”), informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 23 lutego 2023 r. wpłynęło do siedziby Emitenta od spółki działającej m.in. w branży offshore zamówienie, na wykonanie specjalistycznych kontenerów działających  jako systemy  oczyszczania  wody z zanieczyszczeń w postaci cząstek stałych  i  następnie uzdatniania wody poprzez systemowe dozowanie określonych odczynników, na łączą wartość około 4.151.500,00 zł.

Ostateczny termin wykonania zamówienia i dostawy wszystkich kontenerów przypada na dzień 31.08.2023 roku, natomiast Emitent zgodnie z ustalonym harmonogramem sukcesywnie będzie  przekazywał przygotowane kontenery.

Realizacja zamówień nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o  otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Emitenta, ze względu na otrzymanie zamówienia od nowego Klienta, a także ze względu na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień oraz biorąc pod uwagę, iż łączna wartość zamówienia do realizacji przekracza stosowane przez Emitenta kryterium umowy istotnej wartości.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
23-02-2023Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
23-02-2023Marcin GarusWiceprezes Zarządu