ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

7/2023 Otrzymanie zamówienia na wykonanie Kontenerowego Modułu Odsalania

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach („Emitent”, „Spółka”), informuje, że w dniu 20 lutego 2023  roku otrzymał od Konsorcjum dwóch firm prowadzących działalność na rynku polskim z siedzibą w Polsce, zamówienie na wykonanie Kontenerowego Modułu Odsalania, moduł ten w założeniach ma służyć Polskim Siłom Zbrojnym podczas misji zagranicznych. Jego główną funkcją jest wysoka elastyczność i mobilność co zapewnione jest między innymi poprzez możliwość załadunku systemem Multilift oraz możliwość transportu drogą lotniczą.

Wartość zamówienia wynosi 1.166.040,00 PLN.

Termin realizacji pierwszej partii zamówienia przypada na dzień 28.04.2023 roku, natomiast kolejne partie będą sukcesywnie dostarczane w terminach zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwość dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, z uwagi na fakt iż jest to nowy produkt oraz ze względu na otrzymanie zamówienia na nowy typ produktu przeznaczonego  dla Polskich Sił Zbrojnych , a także na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
23-02-2023Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
23-02-2023Marcin GarusWiceprezes Zarządu