ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

47/2022 Otrzymanie zamówienia na wykonanie kontenera

Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach _”Emitent”, „Spółka”_, informuje, że w dniu 29.12.2022 r. otrzymał zamówienie od podmiotu działającego w branży elektrycznej, świadczącego usługi dla przemysłu okrętowego i budownictwa lądowego, na zaprojektowanie, wykonanie oraz dokonanie wymaganych dopuszczeń nowego typu kontenerów tj. prototypu zaawansowanego elektrycznie kontenera 16ft do sterowania optymalną pracą wciągarek do wierteł zlokalizowanych na platformie wiertniczej offshore z przeznaczeniem na rynek skandynawski.

Jednocześnie wraz z pierwszym zamówieniem, o którym mowa powyżej strony uzgodniły, że Emitent ma możliwe dalsze perspektywy produkcji przedmiotowego kontenera przy realizacji kolejnych zamówień.

Wartość otrzymanego zamówienia wynosi 205.532,11 PLN

Termin realizacji zamówienia ustalono na pierwszy kwartał 2023 roku.

Realizacja zamówień nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówienia oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, z uwagi na fakt iż jest to nowy produkt oraz ze względu na otrzymanie zamówienia od nowego Klienta, a także na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
29-12-2022Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
29-12-2022Marcin GarusWiceprezes Zarządu