ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

42/2022 Otrzymanie zamówień na wykonanie specjalistycznych kontenerów

Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach _”Emitent”, „Spółka”_. informuje, że w dniu dzisiejszym tj. w dniu 10 listopada 2022 r. Spółka otrzymała od podmiotu działającego na rynku niemieckim _”Zamawiający”_ zamówienie na prototyp tzw. kontenera telekomunikacyjnego pracującego w wojskowych lądowych mobilnych systemach dowodzenia, działającego w zestawie z wysuwaną anteną _do transmisji głosu oraz danych szyfrowanych_. Jest to pierwsze zamówienie na tego typu kontener od Zamawiającego.

Jednocześnie wraz z pierwszym zamówieniem, o którym mowa powyżej strony uzgodniły, że Emitent będzie produkował dla Zamawiającego przedmiotowe kontenery seryjnie przez okres co najmniej kolejnych dwóch lat _tj. w latach 2023 i 2024_.

Szacunkowa łączna wartość przewidywanych zamówień na kontenery w uzgodnionym okresie wyniesie 1.866.960,00 Euro, co w przeliczeniu daje kwotę około 8.793.000,00 zł.

Zamówione kontenery docelowo są przeznaczone do użytkowania przez siły zbrojne Republiki Federalnej Niemiec _Bundeswehra_.

Pozostałe warunki zamówienia nie odbiegają od standardowych warunków dla tego rodzaju zamówień.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja
10-11-2022 Krzysztof Kosiorek-Sobolewski Prezes Zarządu
10-11-2022 Marcin Garus Wiceprezes Zarządu