ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

37/2022 Otrzymanie zamówienia na wykonanie kontenera akustycznego dla Sił Zbrojnych Szwecji

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach („Emitent”, „Spółka”), informuje, że w dniu 21.10.2022 r. otrzymał zamówienie  od FÖRSVARETS MATERIELVERK (FMV)- Agencja Materiałów  Wojskowych (podmiot realizujący zamówienia dla Szwedzkich Sił Zbrojnych) zamówienie na zaprojektowanie, wykonanie oraz dokonanie wymaganych dopuszczeń specjalistycznego kontenera (tzw. Kontener Akustyczny), którego zadaniem będzie sprawdzanie możliwości tłumienia akustycznego, kontrolowania przecieków akustycznych oraz badanie i analiza możliwości zrozumienia mowy ludzkiej w warunkach nasilonego hałasu zewnętrznego np. na poligonie wojskowym.

Kontener w swojej konstrukcji będzie posiadał niezależny system tłumiący dźwięki i przeznaczony będzie do używania w Szwedzkich Siłach Zbrojnych

Wartość otrzymanego zamówienia wynosi 607.430,00 PLN 

Termin realizacji zamówienia ustalono na 11 tygodni od dnia podpisania Umowy.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówienia oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki,
z uwagi na fakt iż jest to nowy produkt i nowy obszar działalności Emitenta oraz ze względu na możliwość oferowania tego produktu dla klientów zarówno z rynku cywilnego jak i wojskowego w przyszłości.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
21-10-2022Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
21-10-2022Marcin GarusWiceprezes Zarządu