ZREMB_logo.png
Szukaj
Close this search box.

27/2022 Otrzymanie zamówień z sektora budowlanego.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. („Emitent”, „Spółka”), informuje, że w okresie od dnia 03 stycznia 2022 roku do dnia 29 lipca 2022 roku otrzymał od kontrahentów z  sektora budowlanego szereg zamówień na wykonanie  konstrukcji stalowych na łączną wartość 3 026 616,78  zł.  

Na dzień publikacji niniejszego raportu Emitent jest w trakcie realizacji otrzymanych zamówień, a termin zakończenia wszystkich pozostałych dostaw określony został do końca września 2022 r. 

Realizacja zamówień przewiduje możliwość dochodzenia kar umownych w wysokości  od 0,5 % do 2%  za dzień roboczy opóźnienia w dostawach, narastająco, maksymalnie  do 10%.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień. 

Informacja o otrzymanych zamówieniach została uznana za istotną dla Spółki, ze względu na możliwe perspektywy otrzymania kolejnych zamówień oraz biorąc pod uwagę, iż łączna wartość wszystkich zamówień pozyskanych w ramach umów do realizacji przekracza stosowane przez Emitenta kryterium umowy istotnej wartości.  

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/Funkcja
29-07-2022Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
29-07-2022Marcin GarusWiceprezes Zarządu