ZBM ZREMB CHOJNICE S.A. WITA

Produkcja Kontenerów,
Mudskip, Polowe,
Baskety narzędziowe.

Usługi

Usługi które oferujemy

Kontenery IP-2

Kontenery IP-2 przeznaczone do transportu odpadów radioaktywnych powszechnie stosowane w przemyśle atomowym na rynku niemieckim. Podlegają ocenie jakościowej przez Germanischer Lloyd.

Kontenery wojskowe

Przeznaczone są do celów wojskowych. Stanowią ochronę przed uderzeniami pocisków z góry. Realizowane są na potrzeby rynku niemieckiego. Podlegają certyfikacji i odbiorom jakości, których dokonuje Germanischer Lloyd.

Kontenery polowe

Podobnie jak kontenery dachowe przeznaczone są na rynek niemiecki i podlegają odbiorom jakości Germanischer Lloyd.

Witajcie w firmie ZREMB

O nas

Zakład Budowy Maszyn „ZREMB" w Chojnicach został oddany do eksploatacji 2 stycznia 1973 r. Początkowo wchodził w skład Kombinatu Kujawskich Zakładów Maszyn Budowlanych „ZREMB" Solec Kujawski, następnie w 1977r. wszedł w skład Pomorskiego Kombinatu Maszyn Budowlanych „ZREMB-MAKRUM" w Bydgoszczy.

Od 1982 r. funkcjonuje jako niezależne i samodzielnie finansujące się przedsiębiorstwo. Początkowo zakład produkował osinobusy - zabudowy autobusowe na bazie samochodu ciężarowego, przyczepy - wywrotki dla budownictwa, zamaszynowanie wytwórni betonów komórkowych, maszyny do robót ti. indamentowych — kafary. Później produkowano tunele grzewcze dla fabryk, domów oraz różne typy naczep-NB 61, ND 160, N 162. W latach 80-tych rozszerzono asortyment o produkcję maszyn dla rolnictwa: kultywatory i kopaczki konne, zbieracze pokosów. Obecnie firma produkuje głównie kontenery i konstrukcje stalowe.

W lutym 1997r. w wyniku prywatyzacji firmę przekształcono w Spółkę Akcyjną pod nazwą Zakład Budowy Maszyn „ZREMB -CHOJNICE” S.A., której większościowym akcjonariuszem był „Mostostal-Export” S.A. W marcu 2007 roku „Mostostal-Export” S.A. sprzedał akcje „ZREMB-CHOJNICE” spółce Mostostal-Export-Dom Sp. z o.o. i w tym okresie podjęta została decyzja o upublicznieniu Spółki.

W kwietniu 2008 roku ZBM „ZREMB-CHOJNICE” S.A. zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Obecnie ZBM ZREMB-CHOJNICE S.A. jako spółka dominująca tworzy Grupę Kapitałową, gdzie w obecnej chwili ze względu na małą istotność jaką mają na wyniki Grupy Kapitałowej spółki zależne praktycznie w 100% za osiągane wyniki finansowe odpowiada spółka dominująca ZBM ZREMB-CHPJNICE S.A.


Wyślij do nas wiadomość

Formularz kontaktowy


Bądź w kontakcie